image
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque. Perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusa.
Search
Centrum makijażu permanentnego i medycyny estetycznej - Edyta Drogosz
Permanentny Kielce » MEZOTERAPIA

Mezoterapia igłowa Kielce

Mezoterapia igłowa na terenie Kielc? Zaufaj naszym specjalistom! Centrum Medycyny Estetycznej w Kielcach oferuje mezoterapię, dzięki której skóra zyska “nowe życie”  Pracujemy tylko na nowoczesnych sprzętach, wysokiej jakości, które umożliwiają osiągnięcie  spektakularnych efektów. Mezoterapia mikroigłowa szyi, twarzy, dłoni czy okolic oczu to najlepszy sposób na utrzymanie skóry nawilżone i młodej.

Mezoterapia igłowa w Kielcach – skorzystaj z najlepszej oferty

Wśród zabiegów medycyny estetycznej, które oferujemy w naszym gabinecie działającym w Kielcach, wielką popularnością cieszy się mezoterapia igłowa, dzięki której można uzyskać szybkie efekty rewitalizacyjne. Ma ona szerokie spectrum działania, a dobór substancji czynnych uzależniony jest od potrzeb skóry.

Zabieg mezoterapii igłowej zawsze przeprowadza specjalista medycyny estetycznej. Najpopularniejszymi okolicami jakie są wybierane to: powieki, szyja, twarz, dekolt, grzbiety rąk. Atutem mezoterapii jest niewątpliwie fakt, iż  można się jej poddać praktycznie przez cały rok.

Zasadniczą część zabiegu może poprzedzić nałożenie kremu znieczulającego. Sama mezoterapia igłowa polega na wprowadzeniu w głębsze warstwy skóry odpowiednio dobranych preparatów. Są to koktajle na bazie składników o działaniu nawilżającym, regenerującym i odżywczym (witaminy, aminokwasy, kwas hialuronowy nieusieciowany). Podaje się je w małych dawkach, ale stosunkowo gęsto (co ok. 1 cm).

Mezoterapia igłowa w Kielcach i o wiele więcej – poznaj nasze usługi

Nasze Centrum Medycyny Estetycznej to nie tylko mezoterapia igłowa, ale o wiele więcej niesamowitych zabiegów. Nie wiesz gdzie zrobić dobry makijaż permanentny w Kielcach? Tylko u nas! Uwydatnij usta odpowiednim wypełnieniem, zrób trwałe kreski dolne lub górne czy też uzyskaj odpowiednio dobraną geometrię brwi. A może zależy Ci na likwidacji zmarszczek botoksem lub kwasem hialuronowym? Zadzwoń lub napisz, a nasza wykwalifikowana obsługa odpowie na każde pytanie, doradzi na jaki zabieg się zapisać, aby spełnić każde, nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.

Mezoterapia igłowa w Kielcach – zastosowanie mezoterapii igłowej

Iniekcyjna fachowo dobranych mezokoktajli daje szerokie efekty takie jak m.in.:

skuteczne i głębokie nawilżenie,

odżywienie skóry,

uzupełnienie niedoborów witamin i minerałów,

wspomaganie mikrokrążenia,

zwiększenie napięcia i elastyczności skóry,

redukcja oznak starzenia skóry,

rozjaśnienie i odmłodzenie skóry,

pogrubienie naskórka i poprawa jego funkcjonowania.

Mezoterapia igłowa oddziałuje na jak najgłębsze warstwy skóry, czyli na skórę właściwą. Efekty uzależnione są od preparatu, który zostanie użyty podczas zabiegu. O utrzymujących się efektach decyduje powtarzalność zabiegu. Najlepsze rezultaty można otrzymać po serii 3-6 zabiegów wykonywanych w odstępach ok. 1-4 tygodni – w zależnościach od preparatu. W ciągu roku warto skorzystać z zabiegów przypominających.

Mezoterapia igłowa w Kielcach – przeciwwskazania do zabiegu

Mezoterapia igłowa nie jest wskazana w takich przypadkach jak:

ciąża,

infekcje skórne,

nadwrażliwość na kwas haliuronowy,

skłonność do powstawania blizn przerostowych,

cukrzyca,

choroba nowotworowa,

karmienie piersią,

stosowanie leków zmniejszających krzepliwość krwi (np. Aspiryny)

stany zapalne skóry (opryszczka, trądzik),

choroby o podłożu autoimmunologicznym,

wiek – poniżej 18 roku życia.

Wskazania do zabiegu mezoterapii