image
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque. Perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusa.
Search
Centrum makijażu permanentnego i medycyny estetycznej - Edyta Drogosz
Permanentny Kielce » Normy i Certyfikaty Long-Time-Liner

Normy i certyfikaty Long-Time-Liner – Maksymalne bezpieczeństwo i precyzja w makijażu permanentnym

Long-Time-Liner® to najwyższa jakość produktów i usług. Wszystkie urządzenia i barwniki produkowane przez Long-Time-Liner® spełniają wymagania międzynarodowych norm. Oto najważniejsze z nich:

ISO 29990 2015
Normy i certyfikaty Long-Time-Liner gwarantują wysoki poziom zabiegów i szkoleń linergistek. LONG-TIME-LINER ® zostało pierwszą i jedyną na świecie firmą z dziedziny zajmującej się makijażem permanentnym, którego dział szkoleniowy został certyfikowany przez TÜV Süd-Niemcy zgodnie z międzynarodową normą ISO 29990. Standard ten koncentruje się na uczniach, wynikach nauczania oraz usługach uczenia i kompetencji nauczycieli.
Spełnia on najwyższe wymagania programów edukacyjnych i ocenia w szczególności, w jaki sposób zarządzana jest kadra trenerska.
LONG-TIME-LINER ® oferuje sprawdzone działania edukacyjne o trwałej wartości. Z certyfikatem TÜV spełniającym standardy międzynarodowe, LONG-TIME-LINER ® wyznacza kolejny kamień milowy w historii makijażu permanentnego.

93/42 EWG
Dyrektywa dotyczy wyrobów medycznych i ich oznakowania CE na Europę. Marka Long-Time-Liner® wdrożyła tę normę i spełnia wszystkie jej wymagania.

ISO 9001 „Systemy zarządzania jakością”
Norma ISO 9001 to jedna z najpopularniejszych norm zarządzania wprowadzanych przez firmy na całym świecie. Określa ona sposób i system zarządzania jakością, pracy i personelem w celu osiągnięcia jak najlepszej jakości produktów i usług, a co za tym idzie maksymalnego zadowolenia klienta. Marka Long-Time-Liner® wdrożyła ISO 9001 i dba o najwyższą jakość produktów i usług.

eduQua
Long-Time-Liner® dba nie tylko o jakość produktów i usług ale również kładzie duży nacisk na jakość szkoleń personelu. Szkolenia dla linergistek Long-Time-Liner® przeprowadzane są według najwyższych standardów i uzyskały certyfikat Szwajcarskiej Organizacji Jakości i Systemów Zarządzania EDUQUA.

Audyty TÜV zgodnie z normą ISO 13485:2003
Co roku marka Long-Time-Liner® poddaje się audytom TÜV (niemiecki urząd nadzoru technicznego). Dzięki temu utrzymuje stałą, wysoką jakość w produkcji urządzeń i barwników, rozwoju technologicznego, logistyki i dystrybucji na rynku.