image
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque. Perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusa.
Search
Centrum makijażu permanentnego i medycyny estetycznej - Edyta Drogosz
makijaż permanentny kielce
Permanentny Kielce » Makijaż permanentny

Makijaż permanentny Kielce

Nadaj swojej twarzy nowy charakter

Masz dość codziennego wykonywania makijażu? Chcesz, aby Twoja twarz nabrała nowego wymiaru? Wyprofilowane brwi, wyraziste oczy i usta o idealnym kształcie? Może w tym pomóc makijaż permanentny oczu, brwi i ust, który wykonywany jest w naszym centrum w Kielcach. Starannie dobieramy kształt i kolor, aby harmonizowały z urodą klientek, a mikropigmentacja dała ostatecznie estetyczny i naturalny wygląd.

Makijaż Permanentny Long-Time-Liner – udoskonalona metoda mikoropigmentacji

Nowa, udoskonalona metoda implantacji pigmentów Long Time Liner Conture Make-up, narodziła się w 1992 r. w Niemczech. Dziś uznawana jest na całym świecie za najbardziej precyzyjny i bezpieczny sposób makijażu permanentnego ust, oczu czy brwi. Prezentuje się on bardzo subtelnie i naturalnie. Barwnik wprowadza się tylko do trzeciej warstwy naskórka, co powoduje niewielką opuchliznę tuż po zabiegu. Makijaż Permanentny Long-Time-Liner to doskonała metoda na to, aby brwiom nadać najkorzystniejszy kształt, podkreślić kontur oczu albo obrysować i wypełnić usta
Makijaż trwały jeszcze nigdy nie był tak precyzyjny!

Aparatura Long-Time-Liner – maksymalna precyzja działania

Praca nad makijażem permanentnym brwiust albo oczu wykonywana jest w niezwykle precyzyjny sposób za pomocą nowoczesnej aparatury firmy Long-Time-Liner®. To marka, która nieustannie udoskonala swój sprzęt, a jej najnowszym produktem jest Conture Liner Duo. Jest to urządzenie, które posiada cztery podstawowe programy. Można je dostosować do potrzeb klientki. Linergista ustawia indywidualnie szybkość oraz głębokość igły.

Klient podczas zabiegu makijażu permanentnego czuje się bardzo komfortowo. Warto dodać, że zarówno igły, jak i wiele innych części urządzenia Conture® Make-up wyprodukowano ze stali nierdzewnej.

pigmenty do makijażu permanentnego
Aparatura Long Time Liner do makijażu permanetnego

Pigmenty Long-Time-Liner – bezpieczne dla zdrowia

Używane do makijażu permanentnego oczu, brwi i ust pigmenty marki LONG-TIME-LINER® produkowane są na co dzień w sterylnych warunkach w siedzibie firmy w Monachium. Są w pełni bezpieczne dla zdrowia osób, które zdecydują się na mikropigmentację. Ponadto wszystkie barwniki spełniają międzynarodowe wymogi określone dla produktów medycznych i oraz standardy EEC i FDA, które dotyczą zawartości metali ciężkich oraz zanieczyszczeń organicznych. Używane do wykonania makijażu permanentnego farby to sterylne, antybakteryjne, nieorganiczne pigmenty (żelazo i tlenki tytanu) pochodzenia mineralnego.

Makijaż permanentny ust – stały kolor i kształt

Dzięki zastosowaniu metody Long-Time-Liner Conture® Make-Up można nadać ustom wymarzony kształt i kolor oraz zapomnieć o porannym malowaniu czy używaniu pomadki w ciągu dnia. Zabieg polega na nadaniu idealnego obrysu ust, zlikwidowaniu ich asymetrii, skorygowaniu kształtu, powiększeniu lub pomniejszeniu. Poprzez wypełnienie całych ust kolorem wyrównuje się nierówności pigmentacyjne. Makijaż permanentny ust pozwala uzyskać – w zależności od życzenia klientki – albo efekt delikatnych, naturalnych, świeżych ust albo intensywnie zarysowanych z wyraźnym konturem. Nie zmieni się on po wyjściu z basenu, sauny czy zjedzeniu kolacji. To z pewnością bardzo wygodne rozwiązanie, o którym marzy większość kobiet, a jakie można uzyskać w naszym salonie kosmetycznym w Kielcach.

Lip Light – optyczne powiększenie

Podczas wykonywania makijażu permanentnego ust możemy skorzystać jeszcze z Lip Light. To technika opracowaną przez wizażystów Long-Time-Liner, wykorzystująca dodatkowe rozświetlenie ponad górną wargą, która powiększa optycznie zbyt płaskie usta. Nie pogrubia ich konturu, za to bardzo efektownie uwydatnia wargi i nadaje trójwymiarowy wygląd.

Makijaż Permanentny Brwi – perfekcyjny łuk każdego dnia

Metodą Long-Time-Liner Conture® Make-Up można uzyskać także perfekcyjnie dobrany kształt brwi. To one stanowią najważniejszy punkt twarzy i ramę dla oka. Makijaż permanentny brwi proponowany w naszym centrum w Kielcach podkreśla charakter twarzy i wyrównuje ewentualne asymetrie. To również idealny sposób na to, aby wypełnić braki we włoskach. Chcesz mieć perfekcyjny łuk każdego dnia? Możemy Ci to zagwarantować!

Idealne brwi metodą włoskową bądź cieniowania

Nie wszystkie osoby natura obdarzyła proporcjonalną ilością włosków w brwiach. Dla nich najlepszym rozwiązaniem może być skorzystanie z propozycji niemieckich wizażystów Long Time Liner dla osób pozbawionych brwi lub pragnących uzyskać naturalny efekt zagęszczenia włosków. Makijaż permanentny brwi polega na wykonaniu rysunku wstępnego, na podstawie którego klienta ma wizualizowany efekt makijażu. Kolejnym krokiem jest dobór odpowiednich barwników do typu kolorystycznego klientki. Do wykonania makijażu permanentnego brwi stosuje się urządzenie z jedną, bardzo cienką igłą. Tym samym minimalizuje się dyskomfort klientki.

Makijaż permanentny oczu – kreski na dolnej i górnej powiece

Kolejną propozycją naszego salonu w Kielcach jest makijaż permanentny oczu, który również można zrealizować metodą Long-Time-LinerConture®. Jeśli nie chcesz już więcej poprawiać i rysować kreski na powiekach, to w ten sposób pozbędziesz się problemu nie tylko codziennie wykonywanych czynności, ale także rozmazującej się kredki czy spływającego linera. Dodatkowo nie będziesz martwić się o to, że kreska na jednym oku jest inna niż na drugim. Urządzenie Long-Time-Liner to pewność, że obie będą trwałe i równe. Zabieg makijażu permanentnego oczu nie trwa długo i jest prawie bezbolesny. Przez prawie 3-5 lat kreski na powiece górnej i dolnej utrzymują się w niezmienionej formie. Rysowane przez nas pomiędzy rzęsami optycznie je pogrubiają. Podkreślają również kształt oka i dodają spojrzeniu uwodzicielską głębię. Bez codziennego malowania można cieszyć się naturalnym makijażem dopasowanym pod Twój typ urody.

Paniom, które lubią intensywny makijaż na powiekach, możemy zaproponować dodatkowo jeszcze pogrubienie i wydłużenie kresek. Bardziej dekoracyjny makijaż silniej podkreśli piękno oczu.

Makijaż permanentny – przeciwwskazania

Są pewne sytuacje, w których wykonanie makijażu permanentnego oczubrwi lub ust jest niemożliwe do wykonania. Przeciwwskazaniem do zabiegu :

łuszczyca, rybia łuska,

keloidy,

przyjmowanie leków rozrzedzających krew,

osoby w trakcie leczenia choroby nowotworowej,

cukrzyca,

okres karmienia piersią,

ciąża,

infekcje wirusowe i bakteryjne,

botoks,

przyjmowanie leków sterydowych,

tendencje rodzinne do odwarstwiania siatkówki,

przebyte choroby gałki ocznej,

świeże blizny po operacji,

sztuczne rzęsy i brwi,

choroba krwi (hemofilia),

zakażenia wirusem HIV lub wirusem zapalenia wątroby,

opryszczka,

opalenizna,

epilepsja,

brodawki płaskie w miejscu zabiegu.

Zalecenia po wykonaniu makijażu permanentnego oczu, brwi i ust

Zabieg pozwala zmodyfikować różne niedoskonałości urody. Po wykonaniu makijażu permanentnego oczubrwi ust trzeba jednak zadbać o skórę, która przez pięć kolejnych dni powinna być chroniona przed moczeniem. Przez 2-3 dni naskórek może się zacząć się złuszczać – trzeba więc odpowiednio go nawilżać. Nie wolno też drapać ani pocierać strupków, bo zejdą one wraz z pigmentem. Dopiero po dwóch tygodniach od zabiegu można skorzystać z peelingów, basenu, sauny oraz solarium czy słońca. Ponadto po makijażu permanentnego oczubrwi ust unikać trzeba zabiegów z użyciem kwasów i kosmetyków kolorowych. Istnieje bowiem ryzyko, że podkład zostanie np. wchłonięty przez otwarty naskórek, a to spowoduje całkowitą zmianę jego koloru i formy po zagojeniu. Na około 7 dni trzeba też odstawić kremy pielęgnacyjne.

Makijaż permanentny Kielce – cennik

Makijaż PermanentnyCena standard:
Brwi metodą cieniowania (efekt pudru)800 zł
Brwi metodą włoskową900 zł
Brwi ombre800 zł
Usta cieniowanie (3/4 całości)900 zł
Kontur ust z wypełnieniem1100 zł
Oczy kreski górne -zagęszczenie linii rzęs400 zł
Oczy kreski górne -dekoracyjne650 zł
Oczy kreski dolne350 zł
Każda dodatkowa korekta100 zł
Korekta odświeżająca makijaż (między 1,5 a 2 lata po zabiegu)50% ceny pełnego zabiegu