image
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque. Perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusa.
Search
Centrum makijażu permanentnego i medycyny estetycznej - Edyta Drogosz
makijaż permanentny kielce
Permanentny Kielce » Makijaż permanentny

Makijaż permanentny Kielce

Nadaj swojej twarzy nowy charakter

Makijaż permanentny w Kielcach, który wykonujemy w naszym centrum, to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich kobiet, które chcą każdego dnia pięknie wyglądać bez wysiłku. Masz dość codziennego wykonywania makijażu? Chcesz, aby Twoja twarz nabrała nowego wymiaru? Wyprofilowane brwi, wyraziste oczy i usta o idealnym kształcie? Przychodzimy Ci z pomocą! Starannie dobieramy kształt i kolor, aby harmonizowały z urodą klientek, a mikropigmentacja dała ostatecznie estetyczny i naturalny wygląd. Nasze Centrum Makijażu Permanentnego i Medycyny Estetycznej w Kielcach to miejsce, gdzie spełniamy marzenia o idealnym makijażu.

Makijaż Permanentny Long-Time-Liner – udoskonalona metoda mikropigmentacji

Makijaż permanentny w Kielcach wykonujemy sprawdzoną techniką Long-Time-Liner. Nowa, udoskonalona metoda implantacji pigmentów Long Time Liner Conture Make-up narodziła się w 1992 r. w Niemczech. Dziś uznawana jest na całym świecie za najbardziej precyzyjny i bezpieczny sposób wykonywania makijażu permanentnego ust, oczu czy brwi. Daje bardzo subtelny i naturalny efekt. Barwnik wprowadza się tylko do trzeciej warstwy naskórka,co sprawia, iż po zabiegu nie ma żadnych zaczerwienień ani opuchlizny. Makijaż Permanentny Long-Time-Liner to doskonała metoda na to, aby nadać brwiom najkorzystniejszy kształt, podkreślić kontur oczu albo obrysować i wypełnić usta.

Makijaż trwały jeszcze nigdy nie był tak precyzyjny!

Aparatura Long-Time-Liner – maksymalna precyzja działania w makijażu permanentnym

Praca nad makijażem permanentnym brwi, ust lub oczu wykonywana jest w niezwykle precyzyjny sposób za pomocą nowoczesnej aparatury firmy Long-Time-Liner®. To marka, która nieustannie udoskonala swój sprzęt, a jej najnowszym produktem jest Conture Liner Duo. Urządzenie to posiada cztery podstawowe programy, dzięki czemu można dostosować je do potrzeb klientki. Linergistka ustawia indywidualnie szybkość oraz głębokość igły. Klient podczas zabiegu makijażu permanentnego czuje się bardzo komfortowo. Warto dodać, że zarówno igły, jak i wiele innych części urządzenia Conture® Make-up wyprodukowano ze stali nierdzewnej. Wszystko to sprawia, że makijaż trwały wykonany tą metodą w naszym centrum w Kielcach, pozwala uzyskać świetny efekt bez dużego dyskomfortu w trakcie zabiegu.

pigmenty do makijażu permanentnego
Aparatura Long Time Liner do makijażu permanetnego

Pigmenty Long-Time-Liner – bezpieczne dla zdrowia

Używane do makijażu permanentnego oczu, brwi i ust pigmenty marki LONG-TIME-LINER®, produkowane są na co dzień w sterylnych warunkach w siedzibie firmy w Monachium. Są w pełni bezpieczne dla zdrowia osób, które zdecydują się na mikropigmentację. Ponadto wszystkie barwniki spełniają międzynarodowe wymogi określone dla produktów medycznych oraz standardy EEC i FDA, które dotyczą zawartości metali ciężkich oraz zanieczyszczeń organicznych. Używane do wykonania makijażu permanentnego farby to sterylne, antybakteryjne, nieorganiczne pigmenty (żelazo i tlenki tytanu) pochodzenia mineralnego.

Makijaż permanentny ust – stały kolor i kształt

Dzięki zastosowaniu metody Long-Time-Liner Conture® Make-Up w makijażu permanentnym można nadać ustom wymarzony kształt i kolor oraz zapomnieć o porannym malowaniu, czy używaniu pomadki w ciągu dnia. Zabieg polega na nadaniu idealnego obrysu ust, zlikwidowaniu ich asymetrii, skorygowaniu kształtu, powiększeniu lub pomniejszeniu. Poprzez wypełnienie całych ust kolorem, wyrównuje się nierówności pigmentacyjne. Makijaż permanentny ust pozwala uzyskać – w zależności od życzenia klientki – albo efekt delikatnych, naturalnych, świeżych ust albo intensywnie zarysowanych z wyraźnym konturem. Nie zmieni się on po wyjściu z basenu, sauny czy zjedzeniu kolacji. To z pewnością bardzo wygodne rozwiązanie, o którym marzy większość kobiet. Makijaż permanentny ust w Kielcach możesz wykonać w naszym centrum  i cieszyć się nim przez długi czas!

Makijaż Permanentny Brwi – perfekcyjny łuk każdego dnia

Metodą Long-Time-Liner Conture® Make-Up można uzyskać także perfekcyjnie dobrany kształt brwi. To one stanowią najważniejszy punkt twarzy i ramę dla oka. Makijaż permanentny brwi w Kielcach proponowany w naszym centrum, podkreśla charakter twarzy i wyrównuje ewentualne asymetrie. To również idealny sposób na to, aby wypełnić braki we włoskach. Chcesz mieć perfekcyjny łuk każdego dnia? Możemy Ci to zagwarantować! Bardzo ważne jest jednak, aby wykonać go u specjalisty. Profesjonalny makijaż permanentny brwi będzie odpowiednio dopasowany do twarzy oraz upodobań klientki. Tylko wtedy właściwie spełni swoje zadanie – podkreśli naturalne piękno!

Idealne brwi metodą włoskową bądź cieniowania – makijaż permanentny brwi w Kielcach

Nie wszystkie osoby natura obdarzyła proporcjonalną ilością włosków w brwiach. Dla nich najlepszym rozwiązaniem może być skorzystanie z propozycji niemieckich wizażystów Long Time Liner dla osób pozbawionych brwi lub pragnących uzyskać naturalny efekt zagęszczenia włosków. Makijaż permanentny brwi polega na wykonaniu rysunku wstępnego, na podstawie którego klientka ma wizualizowany efekt końcowy. Kolejnym krokiem jest dobór odpowiednich barwników do typu kolorystycznego klientki. Do wykonania makijażu permanentnego brwi stosuje się urządzenie z jedną, bardzo cienką igłą. Tym samym minimalizuje się dyskomfort klientki. Brwi permanentne w Kielcach to jeden z najczęściej wykonywanych przez nas zabiegów. Uzyskany rezultat to gwarancja wyrównania asymetrii twarzy i pięknego wyglądu każdego dnia.

Makijaż permanentny oczu w Kielcach  – kreski na dolnej i górnej powiece

Kolejną propozycją naszego salonu w Kielcach jest makijaż permanentny oczu, który również można zrealizować metodą Long-Time-LinerConture®. Jeśli nie chcesz już więcej poprawiać i rysować kreski na powiekach, to w ten sposób pozbędziesz się problemu. Nie tylko codziennie wykonywanych czynności, ale także rozmazującej się kredki czy spływającego linera. Dodatkowo nie będziesz martwić się o to, że kreska na jednym oku jest inna niż na drugim. Urządzenie Long-Time-Liner to pewność, że obie będą trwałe i równe. Zabieg makijażu permanentnego oczu nie trwa długo i jest prawie bezbolesny. Przez około 3-5 lat kreski na powiece górnej i dolnej utrzymują się w niezmienionej formie. Rysowane przez nas pomiędzy rzęsami optycznie je pogrubiają. Podkreślają również kształt oka i dodają spojrzeniu uwodzicielską głębię. Bez codziennego malowania można cieszyć się naturalnym makijażem dopasowanym pod Twój typ urody. Makijaż permanentny oczu w Kielcach to świetna propozycja dla kobiet, które codziennie walczą z eyelinerem lub kredką, starając się osiągnąć idealny efekt.

Paniom, które lubią intensywny makijaż na powiekach, możemy zaproponować dodatkowo jeszcze pogrubienie i wydłużenie kresek. Bardziej dekoracyjny makijaż silniej podkreśli piękno oczu.

Makijaż permanentny – przeciwwskazania

Są pewne sytuacje, w których wykonanie makijażu permanentnego oczu, brwi lub ust jest niemożliwe do wykonania. Przeciwwskazaniem do zabiegu są:

łuszczyca, rybia łuska,

keloidy,

przyjmowanie leków rozrzedzających krew,

osoby w trakcie leczenia choroby nowotworowej,

cukrzyca,

okres karmienia piersią,

ciąża,

infekcje wirusowe i bakteryjne,

przyjmowanie leków sterydowych,

tendencje rodzinne do odwarstwiania siatkówki (w przypadku kreski na oku),

przebyte choroby gałki ocznej (w przypadku kreski na oku),

świeże blizny po operacji,

choroba krwi (hemofilia),

opryszczka (w przypadku ust),

epilepsja,

brodawki płaskie w miejscu zabiegu.

Zalecenia po wykonaniu makijażu permanentnego oczu, brwi i ust

Makijaż permanentny metodą Long-Time-Liner, który wykonujemy w Kielcach, jest w pełni bezpieczny. Pozwala zmodyfikować różne niedoskonałości urody. Mimo wszystko jednak jest to zabieg, więc po jego przeprowadzeniu, należy zastosować się do kilku zaleceń. Po wykonaniu makijażu permanentnego oczu, brwi i ust trzeba zadbać o skórę, która przez pięć kolejnych dni powinna być chroniona przed moczeniem. Przez 2-3 dni naskórek może się zacząć się złuszczać – należy więc odpowiednio go nawilżać. Nie wolno też drapać ani pocierać strupków, bo zejdą one wraz z pigmentem. Dopiero po dwóch tygodniach od zabiegu można skorzystać z peelingów, basenu, sauny oraz solarium czy słońca. Ponadto po makijażu permanentnego oczu, brwi i ust unikać trzeba zabiegów z użyciem kwasów i kosmetyków kolorowych. Istnieje bowiem ryzyko, że podkład zostanie np. wchłonięty przez otwarty naskórek, a to spowoduje całkowitą zmianę jego koloru i formy po zagojeniu. Na około 7 dni trzeba też odstawić kremy pielęgnacyjne. W stosunku jednak do rezultatów, które daje makijaż permanentny wykonywany przez nas w Kielcach, nie są to duże niedogodności.

Makijaż permanentny w Kielcach– cennik

Makijaż PermanentnyCena standard:
Brwi metodą cieniowania (efekt pudru)800 zł
Brwi metodą włoskową900 zł
Brwi ombre800 zł
Kontur ust z wypełnieniem1100 zł
Oczy kreski górne -zagęszczenie linii rzęs400 zł
Oczy kreski górne -dekoracyjne650 zł
Oczy kreski dolne350 zł
Każda dodatkowa korekta100 zł
Korekta odświeżająca makijaż (między 1,5 a 2 lata po zabiegu)50% ceny pełnego zabiegu