image
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque. Perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusa.
Search
Centrum makijażu permanentnego i medycyny estetycznej - Edyta Drogosz
Permanentny Kielce » POWIĘKSZANIE I MODELOWANIE UST

Powiększanie i modelowanie ust Kielce

Powiększanie ust w Kielcach, które wykonujemy w naszym centrum, skierowane jest do osób niezadowolonych z kształtu, struktury lub kolorytu swoich ust. Zabieg przeprowadzany jest profesjonalnie przez naszych specjalistów. Zawsze poprzedzony jest konsultacją, w trakcie której zostaje dobrane najlepsze rozwiązanie dla danej pacjentki. Brane są pod uwagę zarówno oczekiwania, jak i uroda, czy też naturalny kształt ust. Dzięki temu możemy zagwarantować uzyskanie naturalnego, pożądanego efektu. Czy powiększanie ust kwasem hialuronowym w naszym Centrum Makijażu Permanentnego i Medycyny Estetycznej w Kielcach to zabieg dla Ciebie? Przekonaj się sama!

Na czym polega powiększanie ust kwasem hialuronowym?

Zabieg powiększania ust to przede wszystkim kompleksowa ich regeneracja. Taki efekt można osiągnąć poprzez nawilżenie tkanek preparatami wzbogaconymi w naturalnie występujący w skórze kwas hialuronowy. Zabieg powiększania ust polega na wstrzyknięciu odpowiedniej ilości kwasu hialuronowego w obszar czerwieni wargowej. Produkt podawany jest przez specjalistę i pochodzi ze sprawdzonego źródła. W naszym centrum wykorzystujemy jedynie kwas hialuronowy od renomowanego producenta, dzięki czemu możemy zagwarantować jego najwyższą jakość. Sam zabieg oprócz efektu powiększenia i wypełnienia ust, daje także głębokie nawilżenie oraz regenerację skóry ust. 

Co to jest powiększanie ust na płasko?

Powiększanie ust na płasko to jedna z najpopularniejszych obecnie metod. Daje ona efekt wypełnionych ust przy jednoczesnym zachowaniu ich naturalnej wypukłości. Takie usta to marzenie większości kobiet! Modelowanie ust na płasko, czyli tzw. Russian Lips, polega na wprowadzeniu kwasu hialuronowego poprzez liczne nakłucia. Górna warga zostaje wówczas delikatnie wywinięta, a łuk kupidyna ładnie podkreślony. Nie powoduje ona więc efektu sztucznie i nadmiernie wydatnych ust. Jeśli więc marzą Ci się ładne, naturalnie wypełnione usta, bez nadmiernie widocznego efektu, powiększanie ust metodą na płasko jest właśnie dla Ciebie!

Komu polecany jest zabieg powiększania ust?

Powiększanie ust, które przeprowadzamy w naszym centrum w Kielcach, przeznaczone jest dla osób, które z różnych przyczyn nie są zadowolone z ich wyglądu. Defekty, które mogą być przyczyną podjęcia decyzji o zabiegu to między innymi:

 • asymetria, 
 • spadek objętości, 
 • suchość,
 • zatarcie czerwieni wargowej. 

Często uwarunkowane są one genetycznie albo bywają wynikiem tzw. fotostarzenia, czyli procesu starzenia się skóry, wywołanego niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych. Zalicza się do nich m.in.: działanie promieni słonecznych, wahania temperatury, czy też ekspozycję na wiatr. Powodują one nadprodukcję wolnych rodników i osłabienie włókien kolagenowych. Dodatkowo wraz z wiekiem dochodzi do zaburzeń nawilżenia, poprzez spadek poziomu kwasu hialuronowego. Powoduje to suchość, zwiotczenie i utratę jędrności skóry na ustach. Wówczas nawilżanie ust kwasem hialuronowym jest doskonałym rozwiązaniem.

Przeciwwskazania do zabiegu powiększania ust

Powiększanie ust wykonywane przez nas w Kielcach to odpowiedź na oczekiwania pacjentów, którzy marzą o tym, aby były piękne i wydatne. Zabieg jest bezpieczny i przynosi widoczną poprawę. Jedyne przeciwwskazania to:

 • choroby nowotworowe,
 • choroby układu immunologicznego, 
 • ciąża, 
 • okres karmienia piersią, 
 • nadwrażliwość na kwas hialuronowy, 
 • problemy skórne, 
 • skłonność do powstawania blizn przerostowych.

Jak przebiega zabieg i rekonwalescencja?

Powiększanie ust kwasem hialuronowym to krótki, około 10-minutowy zabieg. Polega na wstrzykiwaniu niewielkich ilości wypełniacza za pomocą cienkiej igły lub kaniuli. Pozwala to na precyzyjne wymodelowanie kształtu i osiągnięcie zamierzonego efektu. Rezultat utrzymuje się przez około 9 miesięcy i stopniowo zanika. 

Po przeprowadzeniu zabiegu mogą pojawić się objawy typu obrzęk, zaczerwienienie, zasinienie, swędzenie lub nadwrażliwość. Ustępują one po około 1-2 dni. 

Jakie są efekty?

Efekty zabiegu powiększania ust kwasem hialuronowym, które uzyskujemy w naszym centrum w Kielcach, to piękne, naturalne i uwydatnione usta. Są one głęboko nawilżone oraz zregenerowane. Świetnie wpływa to na wygląd całej twarzy. Jeśli i Ty marzysz o takich ustach, zapraszamy do kontaktu! Indywidualnie dobierzemy właściwą ilość preparatu oraz kształt idealny dla Ciebie! A może interesuje Cię makijaż permanentny w Kielcach? Również możesz wykonać go u nas!

Sprawdź również