image
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque. Perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusa.
Search
Centrum makijażu permanentnego i medycyny estetycznej - Edyta Drogosz
Permanentny Kielce » Makijaż permanentny » Brwi

Makijaż permanentny brwi Kielce

Chcesz wykonać brwi permanentne w Kielcach? Dobrze trafiłaś! Oddaj się w ręce specjalistów naszego centrum, którzy wykonają dla Ciebie brwi, o których marzysz. Idealnie dopasowane do kształtu twarzy oraz typu urody poprawią nie tylko Twój wygląd, ale i samopoczucie. Co więcej, makijaż permanentny brwi, który wykonujemy w Kielcach, zapewni Ci maksymalną wygodę. Nie będziesz musiała martwić się o ich malowanie i poświęcać na to codziennie czasu. Nasz zespół specjalistów zadba, abyś czuła się pięknie każdego dnia. Idealne brwi z pewnością Ci w tym pomogą! Poznaj nasze metody oraz zobacz efekty wykonanych zabiegów.

Profesjonalny makijaż permanentny brwi w Kielcach – poznaj nasze metody!

Ze względu na różnorodne kształty brwi, rodzaje włosków, a także typy urody, do makijażu permanentnego wykorzystywane są różne techniki. Brwi w naszym centrum w Kielcach wykonać możemy metodą włoskową oraz metodą cieniowania. Biorąc pod uwagę preferencje klientki, wybieramy tę, która zagwarantuje najlepsze efekty. Czym różnią się te metody?

  • Metoda włoskowa – daje efekt zagęszczenia brwi, dzięki wprowadzeniu pigmentu w kształcie kreseczek. Imitują one włoski, co sprawia, że brwi wyglądają naturalnie. Są wypełnione, ale jednocześnie subtelne. Metoda włoskowa nazywana jest również piórkową.
  • Metoda cieniowania – pigment wprowadzany jest pomiędzy włoskami w postaci cienia. Dzięki temu brwi wydają się wypełnione. Technika ta pozwala również na wykonanie ombre na brwiach, co daje efekt kolorystycznych naturalnych przejść jaśniejszych i ciemniejszych tonów.

Każdy zabieg rozpoczyna się od wykonania rysunku, który pozwala nadać idealny kształt. Obie stosowane przez nas metody microbladingu brwi w Kielcach dają bardzo dobre efekty. Wybór uzależniony jest od typu urody oraz efektu, który klientka chce uzyskać.

Idealne brwi – stworzymy je dla Ciebie w Kielcach

Permanentne brwi w Kielcach wykonujemy urządzeniem oraz pigmentami Long-Time-Liner. Pozwalają one uzyskać pożądane efekty, a jednocześnie są bezpieczne dla zdrowia. Ponieważ pigmenty wprowadzane są jedynie w górne warstwy skóry, idealne brwi, w zależności od typu cery, utrzymują się około trzech lat. Dla przedłużenia rezultatów zalecane jest wykonanie odświeżenia makijażu.

Makijaż permanentny – nie tylko brwi

W naszym Centrum Medycyny Estetycznej w Kielcach wykonamy dla Ciebie:

Jako zespół specjalistów stale się rozwijamy, aby jak najlepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dołożymy wszelkich starań, aby pomóc Ci poczuć się piękną każdego dnia. Zadbaj o siebie już dziś i zapisz się na profesjonalny makijaż permanentny w Kielcach w naszym centrum!