image
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque. Perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusa.
Search
Centrum makijażu permanentnego i medycyny estetycznej - Edyta Drogosz
Permanentny Kielce » Makijaż permanentny » Oczy

Makijaż permanentny oczu Kielce

W naszym Centrum Makijażu Permanentnego i Medycyny Estetycznej wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu w Kielcach. To rozwiązanie dla wszystkich kobiet, które cenią wygodę i zawsze chcą świetnie wyglądać. Zaoszczędzi Ci on wiele czasu oraz wysiłku na tworzenie równych kresek eyelinerem. Ponadto makijaż permanentny oczu pozwoli Ci czuć się pięknie każdego dnia! Jeśli marzysz o równych kreskach bez wysiłku, zapraszamy do naszego Centrum. Jako zespół specjalistów gwarantujemy indywidualnie dobrany makijaż, dostosowany do Twoich oczekiwań oraz typu urody. Zaufaj nam i powierz stworzenie kresek permanentnych oczu ekspertom!

Makijaż permanentny oczu – o czym warto wiedzieć?

Każda kobieta, która lubi makijaż oczu, z pewnością wie, co oznaczają codzienne zmagania z tworzeniem idealnych i równych kresek. Dlatego też makijaż permanentny oka to opcja, która cieszy się coraz większą popularnością. Dzięki niemu nie tylko będziesz mogła oszczędzić czas i energię w trakcie nakładania make-upu, ale także zapewnisz sobie świetny wygląd bez względu na sytuację – również i na basenie, plaży, czy w łóżku.

Decydując się na kreskę na oku wykonaną permanentnie, warto wiedzieć o kilku rzeczach. Skóra powinna być odpowiednio nawilżona i wygładzona. Bezpośrednio przed zabiegiem nie powinno wykonywać się henny rzęs ani stosować odżywek stymulujących ich wzrost. Powinny zostać również zdjęte sztuczne rzęsy.

Po wykonaniu zabiegu makijażu permanentnego powieki, należy traktować oczy z ostrożnością i delikatnością. Bardzo ważna jest odpowiednia pielęgnacja. Nie powinno się korzystać wówczas z sauny, basenu oraz solarium. Warto również pamiętać, że bezpośrednio po zabiegu makijaż będzie bardzo mocny – zabarwienie zblednie w ciągu 4 do 7 dni. Każdy makijaż permanentny powiek wymaga także wykonania korekty.

Kreski permanentne oczu metodą Long-Time-Liner

Makijaż permanentny oczu w Kielcach wykonujemy metodą Long-Time-Liner. Daje ona długotrwały i zgodny z oczekiwaniami efekt. Rysunek dobierany jest przez naszych ekspertów do preferencji klientki, a także jej typu urody oraz kształtu twarzy. Uzyskana w ten sposób kreska permanentna da efektowny rezultat!

Centrum Makijażu Permanentnego i Medycyny Estetycznej w Kielcach to miejsce, gdzie zabiegi wykonywane są przez specjalistów. Dlatego też nie są dla nas problemem nawet wymagające prace jak np. makijaż permanentny oczu przy opadających powiekach. Możemy także uzyskać efekt kreski cieniowanej. Wszystko zależy od oczekiwań klientki.

Nie tylko makijaż permanentny oka – nasza oferta

W naszym Centrum wykonujemy również wiele innych zabiegów. Oprócz permanentnych kresek zajmujemy się również:

Każdej z naszych klientek pomagamy pozbyć się kompleksów i niedoskonałości. Zapraszamy na makijaż permanentny w Kielcach! Sprawimy, że będziesz czuć się piękna każdego dnia!