image
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque. Perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusa.
Search
Centrum makijażu permanentnego i medycyny estetycznej - Edyta Drogosz
Permanentny Kielce » LIPOLIZA – REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ

Lipoliza iniekcyjna Kielce

Nieinwazyjne modelowanie sylwetki – lipoliza iniekcyjna na terenie Kielc

Większość osób ma tendencję do gromadzenia nadprogramowej ilości tkanki tłuszczowej w niektórych częściach ciała. Nie jest to komfortowe dla pacjenta – nie tylko w codziennym funkcjonowaniu, ale również źle wpływa na jego zdrowie. Ten dość popularny problem rozwiązać może lipoliza iniekcyjna. W Kielcach na tego typu zabieg można zgłosić się do naszego Centrum Makijażu Permanentnego i Medycy Estetycznej. To niechirurgiczna metoda, dzięki której można pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Podczas zastosowania lipolizy iniekcyjnej np. podbródka wykorzystuje się preparat łączący w sobie fosfatydylocholinę oraz deoksycholan sodu, a także wiele innych substancji aktywnych. Tłuszcze, które uwalniane z komórek, transportowane są do wątroby. Tam z kolei ulegają metabolicznej przemianie i usuwane są z organizmu.

Lipoliza tkanki tłuszczowej – zastosowanie

Zabieg redukujący tkankę tłuszczową szczególnie zalecany jest miejscach, które są najbardziej otłuszczone. Z reguły lipolizę iniekcyjną w Kielcach wykonujemy w okolicach:

podbródka i brody,

brzucha,

ud,

pośladków,

bioder,

ramion,

niektórych partii pleców.

wokół pach,

nad kolanami.

Przeciwskazania do zabiegu to m.in.:

ciąża,

karmienie piersią,

padaczka,

zaburzenia krzepnięcia krwi,

alergia na któryś ze składników wstrzykiwanego preparatu,

choroby wątroby oraz nerek.

Efekt lipolizy iniekcyjnej

Zabieg, taki jak lipoliza iniekcyjna jest zaliczany obecnie do najbezpieczniejszych i niedrogich metod efektywnego usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej. Rezultaty widoczne są już w ciągu kilku pierwszych tygodni od jego wykonania. To, jak długo będą się utrzymywać, zależeć będzie od prowadzonego stylu życia, a także stosowania się do zaleceń. Warto wówczas wprowadzić dietę niskotłuszczową i niskowęglowodanową oraz przyjmować większą ilość płynów.

Po serii 2-5 zabiegów w odstępach 2-4 tygodni można uzyskać zadowalający rezultat w postaci utraty kilku centymetrów w obwodzie, a także lepszy metabolizm, poprawione mikrokrążenie oraz odżywienie skóry. Dodatkowo efekt może wzmocnić masaż odchudzający, drenaż limfatyczny lub endermologia miejsc poddanych leczeniu.

Na czym polega lipoliza iniekcyjna?

Nasze Centrum Medycyny Estetycznej w Kielcach to zespół wykwalifikowanych profesjonalistów. Zabieg poprzedza wywiad, podczas którego specjalista zbiera informacje na temat przebytych i aktualnych chorób, bądź uczuleń. Następnie w wybrane miejsca specjalną cienką igłą wstrzykuje się specjalnie dobrany preparat. W ten sposób rozpoczyna się proces usuwania nadmiernej ilości tłuszczu z organizmu.

Po zabiegu lipolizy iniekcyjnej nie ma potrzeby rekonwalescencji. Może pojawić się miejscowy obrzęk, który ustępuje po około 7 dniach oraz zaczerwienie skóry utrzymujący się do 24 godzin. Ponadto naturalnym efektem rozpadu komórek tłuszczowych są krwiaki i siniaki, które wchłaniają się do 14 dni. Bez względu na to, czy interesuje Cię medycyna estetyczna, czy makijaż permanentny na terenie Kielc, to u nas otrzymasz fachową opiekę i szeroki zakres usług. Zapraszamy!

Sprawdź również