image
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque. Perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusa.
Search
Centrum makijażu permanentnego i medycyny estetycznej - Edyta Drogosz
Permanentny Kielce » BOTOKS

Botoks Kielce

Zastanawiasz się, gdzie wykonują najlepszy botoks w Kielcach? Marzysz, aby pozbyć się raz na zawsze denerwujących zmarszczek? Toksyna botulinowa, którą używamy  w naszym salonie w Kielcach należy do  najskuteczniejszych ze wszystkich dostępnych preparatów na rynku, pozostawiając skórę wolną od zmarszczek

Nasze Centrum Makijażu Permanentnego i Medycyny Estetycznej w Kielcach oferuje wiele innych zabiegów niwelujących niedoskonałości jak i poprawiających wygląd skóry.  Zachęcamy do zapoznania się z nimi wszystkimi, a w razie trudności w dokonaniu wyboru zapraszamy serdecznie na bezpłatne konsultacje.

Botoks Kielece – skuteczny sposób na usunięcie zmarszczek

Oczyszczona toksyna botulinowa typ A to inaczej botoks, który proponujemy najczęściej klientom w celu likwidacji zmarszczek. Zalecana jest szczególnie do korekcji zmarszczek mimicznych okolicy twarzy. Do najpopularniejszych okolic, które poddawane są działaniu botoksu to: zmarszczki poprzeczne czoła, lwia zmarszczka, a także tzw. “kurze łapki”. Działanie botoksu zalecane jest ponadto w przypadku opadających powiek, możemy uzyskać efekt uniesienia powieki, które to jest znakomitą alternatywą do zabiegu chirurgicznego.  Botoks wprowadza się za pomocą cienkiej igły, a sam zabieg trwa od kilkunastu minut do pół godziny. Zabieg jest bezbolesny, nie wymaga znieczulenia.

Toksyna botulinowa hamuje produkcję acetylocholiny, odpowiedzialnej za przesyłanie sygnałów między neuronami. Konsekwencją tego jest zupełnie bezpieczny i odwracalny proces zaniku siły mięśniowej w płytce ruchu. Zakończenia nerwowe nie wysyłają bowiem neuroprzekaźnika, a z kolei mięśnie przestają się nadmiernie kurczyć.

Botoks Kielce – poznaj nasze inne usługi

Zastanawiasz się, gdzie wykonują dobry makijaż permanentny w Kielcach?  I znowu proponujemy nasze Centrum Makijażu Permanentnego i Medycyny Estetycznej. U nas wykonasz ponadto takie zabiegi jak: nici PDO, osocze bogatopłytkowe, fibryna bogatopłytkowa, kwas hialuronowy, lipoliza iniekcyjna, terapia estGen, mezoterapia mikroigłowa, igłowa, Nucleofill, Ejal 40, Profhilo, ale także wiele innych zabiegów pielęgnacyjnych oraz upiększających. Nie szukaj dłużej salonu, który spełni twoje oczekiwania, bo u nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

 

Botoks Kielce – co po zabiegu?

Wstrzykiwanie botoksu jest zabiegiem w pełni bezpiecznym i małoinwazyjnym. Dlatego nie wiąże się z nim specjalny okres rekonwalescencji. Najczęściej można natychmiast wrócić do normalnego funkcjonowania – jedynie przez pierwsze 24 godziny nie należy podejmować nadmiernej aktywności fizycznej i pić alkoholu. Przez kolejne 2 tygodnie natomiast lepiej nie korzystać z sauny czy solarium oraz zabiegów, w których wykorzystywane są fale radiowe, lasery czy głęboka podczerwień. W niektórych przypadkach występuje niewielki miejscowy obrzęk, który znika maksymalnie po 2 godzinach. Bardzo rzadko po ostrzykiwaniu botoksem pojawia się także siniak, który goi się w ciągu kilku dni.

Efekt wprowadzenia toksyny botulinowej utrzymuje się około 3-6 miesięcy.

Z ostrzykiwania botoksem nie można skorzystać w takich przypadkach jak:

ciąża,

karmienie piersią,

stosowanie antybiotyków,

zaburzenia krzepnięcia krwi,

miejscowe zakażenia skóry,

stany grypowe,

zaburzenia przewodnictwa nerwowo-mięśniowego (miastenia gravis, zespół Lamberta Eatona),

uczulenie, na którykolwiek składnik preparatu,

stosowanie bądź odstawienie w ciągu tygodnia poprzedzającego zabieg leków takich, jak: D-penicylamina, cyklosporyna, tubokuraryna, pankuronium, galamina, sukcynylocholina, linkomycyna, tetracyklina, polimyksyna, aminochinolony, aminoglikozydy.