image
Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque. Perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusa.
Search
Centrum makijażu permanentnego i medycyny estetycznej - Edyta Drogosz
makijaż permanentny kielce
Permanentny Kielce » Etapy Wykonywania Zabiegów
Etapy Wykonywania Zabiegów

1. Zabiegi wykonywane są w warunkach maksymalnej czystości, w jednorazowych rękawiczkach, medycznych maskach, w fartuszku kosmetycznym i medycznych butach ochronnych.

2. Klient/klientka siada wygodnie na fotelu/łóżku kosmetycznym, które jest przykryte jednorazowym medycznym prześcieradłem (nakładanym i zdejmowanym przy klientce). Zakładam jednorazowy kosmetyczny tzw. śliniak, aby ochronić przed ewentualnym pobrudzeniem pigmentem.
Klient/klientka dostaje ochronny jednorazowy czepek chroniący włosy/głowę.

3. Sprzęt, którym wykonywana jest mikropigmentacja jest zabezpieczony jednorazową folią nakładaną i ściąganą przed i po każdym zabiegu. Korzystam z produktów jednorazowych: igieł, strzykawek, zawartość ich przeznaczona jest do jednego zabiegu i wyrzucana do specjalnego pojemnika/torby medycznej.

4. Zarówno odpady po zabiegu (najmniejszy płatek kosmetyczny), jak i wszystkie zużyte materiały są utylizowane przez firmę, która odbiera zużyte środki nieczystości.